Kontakt os

Indtast dine oplysninger, så vil vi kontakte dig hurtigst muligt.

Jeg ønsker at blive kontaktet vedr. en uforpligtende samtale

 

Thorben G. JensenThorben G. Jensen
CEO
89101201
thorben.jensen@ipnordic.dk
Charles GinnerskovCharles Ginnerskov
COO
89101202
charles.ginnerskov@ipnordic.dk
Ulla Damm BruhnUlla Damm Bruhn
CFO
89101216
ulla.bruhn@ipnordic.dk
Uffe SørensenUffe Sørensen
IT- og Kundecenterchef
89101237
uffe.sorensen@ipnordic.dk
Maria Strøm WrangMaria Strøm Wrang
Chefkonsulent
89101257
maria.wrang@ipnordic.dk
Jesper WollenbergJesper Wollenberg
Løsningskonsulent
89101240
jesper.wollenberg@ipnordic.dk
Martin SkovMartin Skov
Løsningskonsulent
89101254
martin.skov@ipnordic.dk
Ole JohannsenOle Johannsen
Løsningskonsulent
89101274
ole.johannsen@ipnordic.dk
Britt SørensenBritt Sørensen
Løsningskonsulent
89101282
britt.sorensen@ipnordic.dk
Søren AbildgaardSøren Abildgaard
Løsningskonsulent
89101248
soren.abildgaard@ipnordic.dk
Frank Tylstrup Frank Tylstrup
Løsningskonsulent
89101290
frank.tylstrup@ipnordic.dk
Marianne MarkMarianne Mark
Løsningskonsulent
89101293
marianne.mark@ipnordic.dk
Carsten Henze Carsten Henze
Løsningskonsulent
89101225
carsten.henze@ipnordic.dk
Trine Ankerstjerne Trine Ankerstjerne
Løsningskonsulent
89101261
trine.ankerstjerne@ipnordic.dk
Line Enghave FrandsenLine Enghave Frandsen
Sales Trainee
89101284
line.frandsen@ipnordic.dk
Line NielsenLine Nielsen
Sales Trainee
89101247
line.nielsen@ipnordic.dk
Jeanette Schwartz VilladsenJeanette Schwartz Villadsen
Forhandler- og kundechef
89101211
jeanette.villadsen@ipnordic.dk
Pernille HolmPernille Holm
Markedschef
43584034
pernille.holm@ipnordic.dk
Tina ChristensenTina Christensen
Opstartschef
89101210
opstart@ipnordic.dk
Thomas WehmeyerThomas Wehmeyer
Teknisk support - Opstart
89101208
opstart@ipnordic.dk
Kenneth KronborgKenneth Kronborg
Teknisk support - Opstart
89101245
opstart@ipnordic.dk
Mads S. VestergaardMads S. Vestergaard
Teknisk support - Opstart
89101215
opstart@ipnordic.dk
Martin Nielsen JuliusMartin Nielsen Julius
Teknisk support - Opstart
89101258
opstart@ipnordic.dk
Stefan MøllerStefan Møller
Teknisk support - Opstart
89101250
opstart@ipnordic.dk
Jonas AxelsenJonas Axelsen
Teknisk support - Opstart
89101280
opstart@ipnordic.dk
Benjamin Gregers NissenBenjamin Gregers Nissen
Teknisk support - Opstart
89101278
opstart@ipnordic.dk
Jakob Haahr FriisJakob Haahr Friis
Teknisk support - Opstart
89101260
opstart@ipnordic.dk
Michael JohannsenMichael Johannsen
Teknisk support - Opstart
89101227
opstart@ipnordic.dk
Karsten RitterKarsten Ritter
Teknisk support - Opstart
89101259
opstart@ipnordic.dk
Leif PetersenLeif Petersen
Teknisk support - Opstart
89101220
opstart@ipnordic.dk
Thomas JohansenThomas Johansen
Teknikerkoordinator
89101272
opstart@ipnordic.dk
Karina NissenKarina Nissen
Porteringschef
89101249
karina.nissen@ipnordic.dk
Anne Lundby AagaardAnne Lundby Aagaard
Porteringsassistent
89101206
anne.lundby@ipnordic.dk
Annika HansenAnnika Hansen
Porteringsassistent
89101207
annika.hansen@ipnordic.dk
Marianne TrykMarianne Tryk
Porteringsassistent
89101246
marianne.tryk@ipnordic.dk
Anita LassenAnita Lassen
Porteringsassistent
89101269
anita.lassen@ipnordic.dk
Irina SchmidtIrina Schmidt
Porteringsassistent
89101234
irina.schmidt@ipnordic.dk
Mona Møller WaldemarMona Møller Waldemar
Porteringsassistent
89101289
mona.waldemar@ipnordic.dk
Gitte JensenGitte Jensen
Supportchef
89101235
gitte.jensen@ipnordic.dk
Ole Holsting NæsborgOle Holsting Næsborg
Supporter
89101229
ole.naesborg@ipnordic.dk
Lasse Petersen Lasse Petersen
Supporter
89101232
lasse.petersen@ipnordic.dk
Jørn NielsenJørn Nielsen
Supporter
89101262
jorn.nielsen@ipnordic.dk
Morten NikolajsenMorten Nikolajsen
Supporter
89101270
morten.nikolajsen@ipnordic.dk
Rasmus Plehn Rasmus Plehn
Supporter
89101267
rasmus.plehn@ipnordic.dk
Lars JessenLars Jessen
Supporter
89101276
lars.jessen@ipnordic.dk
Rasmus Halskov NissenRasmus Halskov Nissen
Supporter
89101209
rasmus.nissen@ipnordic.dk
Thomas N. JohannsenThomas N. Johannsen
Supporter
89101292
thomas.johannsen@ipnordic.dk
 Kenneth Clausen Kenneth Clausen
Supporter
89101265
kenneth.clausen@ipnordic.dk
Lonni AsmussenLonni Asmussen
Supporter
89101287
lonni.asmussen@ipnordic.dk
Morten PahnkeMorten Pahnke
Supporter
89101266
morten.pahnke@ipnordic.dk
Michael SundgaardMichael Sundgaard
Supporter
89101264
michael.sundgaard@ipnordic.dk
Tobias ViumTobias Vium
Supporter
89101231
tobias.vium@ipnordic.dk
Rune HansenRune Hansen
Supporter
89101273
rune.hansen@ipnordic.dk
Jørgen BrøndumJørgen Brøndum
Supporter
89101275
jorgen.brondum@ipnordic.dk
Angela GrünAngela Grün
Projektleder
89101256
angela.grun@ipnordic.dk
Betina Roth HoeckBetina Roth Hoeck
HR chef
89101277
betina.hoeck@ipnordic.dk
Steffan SlotSteffan Slot
Server/driftschef
89101221
steffan.slot@ipnordic.dk
Martin MørchMartin Mørch
Systemadministrator
89101233
martin.morch@ipnordic.dk
Alexandru-Lucian MusatAlexandru-Lucian Musat
Systemadministrator
89101281
alexandru-lucian.musat@ipnordic.dk
Kent VilhelmsenKent Vilhelmsen
Datatekniker, elev
89101204
kent.vilhelmsen@ipnordic.dk
Ivan PoddubnyiIvan Poddubnyi
Chef for asterisk udvikling
89101294
ivan.poddubnyi@ipnordic.dk
Ole SørensenOle Sørensen
Asterisk udvikler
89101218
ole.sorensen@ipnordic.dk
René KvistRené Kvist
Tekniker
89101213
rene.kvist@ipnordic.dk
Ibrahim Yetkin Ibrahim Yetkin
Udviklingschef TR
89101010
iye@ipnordic.dk
Moddar AttariModdar Attari
Udvikler
89101010
moddar.attari@ipnordic.dk
Irfan SagirIrfan Sagir
Udvikler
89101010
lrfan.sagir@ipnordic.dk
Cemal ErdemirCemal Erdemir
Udvikler
89101010
cemal.erdemir@ipnordic.dk
Gokhan KarahanGokhan Karahan
Udvikler
89101010
gokhan@ipnordic.dk
Anne Kathrine LyhneAnne Kathrine Lyhne
Projektkoordinator
89101252
annekathrine.lyhne@ipnordic.dk
Peter HansenPeter Hansen
Teamleder - Udvikling
89101255
peter.hansen@ipnordic.dk
Martin SchmidtMartin Schmidt
Teamleder - Software arkitekt
89101263
martin.schmidt@ipnordic.dk
Daniel NissenDaniel Nissen
Teamleder - Udvikling
89101241
daniel.nissen@ipnordic.dk
Jacob A. ChristensenJacob A. Christensen
Udvikler
89101239
jacob.christensen@ipnordic.dk
Troels PetersenTroels Petersen
Udvikler
89101238
troels.petersen@ipnordic.dk
Hans Jürgen HansenHans Jürgen Hansen
Udvikler
89101268
hans.hansen@ipnordic.dk
Kasper Dyhrberg Laursen Kasper Dyhrberg Laursen
Udvikler
89101228
kasper.laursen@ipnordic.dk
Eric RuderEric Ruder
Udvikler
89101279
eric.ruder@ipnordic.dk
Jesper NielsenJesper Nielsen
Udvikler
89101296
jesper.nielsen@ipnordic.dk
Hajo PaysenHajo Paysen
Udvikler
89101283
hajo.paysen@ipnordic.dk
Ivo BelyasinIvo Belyasin
Udvikler
89101288
ivo.belyasin@ipnordic.dk
Christina JohansenChristina Johansen
Udvikler
89101224
christina.johansen@ipnordic.dk
Asbjørn Ø. SørensenAsbjørn Ø. Sørensen
Projektchef
89101214
asbjorn.sorensen@ipnordic.dk
Leif SørensenLeif Sørensen
Regnskabschef
89101243
leif.sorensen@ipnordic.dk
Jonna Juul AndersenJonna Juul Andersen
Bogholder
89101271
jonna.andersen@ipnordic.dk
Laila HoumannLaila Houmann
Ordre- og logistikmedarbejder
89101223
laila.houmann@ipnordic.dk
Linda Schmidt-MarcussenLinda Schmidt-Marcussen
Bogholder
89101217
linda.marcussen@ipnordic.dk
Maj-Britt LockMaj-Britt Lock
Bogholderiassistent
89101230
maj.lock@ipnordic.dk
Heidbjört Helena KarlsdottirHeidbjört Helena Karlsdottir
Bogholderiassistent
89101244
hhk@ipnordic.dk
Kirsten KroghKirsten Krogh
Bogholderiassistent
89101291
kirsten.krogh@ipnordic.dk
Dennis PetersenDennis Petersen
Økonomielev
89101219
dennis.petersen@ipnordic.dk
Max GrubeMax Grube
Marketing
89101010
Helene SibbesenHelene Sibbesen
Marketing
89101242
helene.sibbesen@ipnordic.dk
Marie de Fine SkibstedMarie de Fine Skibsted
Kommunikationsmedarbejder
89101236
marie.skibsted@ipnordic.dk
Joy Kjær-VestJoy Kjær-Vest
Marketing
89101285
joy.kjaer-vest@ipnordic.dk
Kim HeisselKim Heissel
Pedel
89101010
Dennis Anvar Dennis Anvar
Pedelmedhjælper
89101010
info@ipnordic.dk

Dine fordele

Keep it simple

IPNORDIC´S MOBILABONNEMENT IMØDEKOMMER ETHVERT BEHOV

Læs mere om det her

IPNORDIC VIDEO